تفاوت هاست لینوکس و هاست ویندوز

تفاوت-هاست-لینوکس-و-هاست-ویندوز-آسمان-هاست

به منظور به حداکثر رساندن پتانسیل تجاری خود و برای اهداف امنیتی، ممکن است در مورد هاست لینوکس و ویندوز شنیده باشید. با این حال، قبل از اینکه شروع به بررسی و انتخاب هاست کنید باید تفاوت هاست لینوکس و هاست ویندوز را بدانید. این مقاله تفاوت های اساسی بین هاست ویندوز و لینوکس را به زبان ساده توضیح می دهد.

چرا اطلاع از تفاوت هاست لینوکس و هاست ویندوز امری مهم است؟

انتخاب بین هاست لینوکس و ویندوز بر موارد زیر تأثیر می گذارد:

تفاوت-هاست-لینوکس-و-هاست-ویندوز-آسمان-هاست

هاست لینوکس چیست؟

لینوکس یک پلتفرم متن باز است که در آن میزبانی وب با کمک سرور مبتنی بر لینوکس انجام می شود. در سیستم عامل های لینوکس، کدها را می توان ویرایش و تغییر داد. میزبانی وب مبتنی بر لینوکس به قابل اعتماد بودن با ثبات و انعطاف پذیری بالا مشهور است. همچنین یک سیستم امن است که یک پلتفرم متن باز است و هزینه نسبتاً کمی دارد. همچنین امکان سفارشی سازی برای کاربران را فراهم می کند.

مزایای میزبانی وب لینوکس

سرویس هاست لینوکس یکی از معقول ترین و مقرون به صرفه ترین گزینه ها برای میزبانی است. هاست لینوکس سیستمی بسیار پایدار و ایمن است که با استفاده از فناوری ‌های متن باز مانند Apache، PHP و MySQL، انعطاف‌ پذیری را ممکن می ‌سازد. سیستم ‌های لینوکس بسیار متنوع هستند و با توجه به سازگاری آن ها با پایگاه داده‌ های مختلف، امکان تغییرات پویا را در هر زمانی فراهم می‌ کنند.

معایب هاست لینوکس

تفاوت-هاست-لینوکس-و-هاست-ویندوز-آسمان-هاست

هاست ویندوز چیست؟

هاست ویندوز به طور خلاصه هاستی است که بر روی سیستم عامل ویندوز اجرا می شود.

مزایای میزبانی وب ویندوز

تفاوت-هاست-لینوکس-و-هاست-ویندوز-آسمان-هاست

معایب هاست ویندوز

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + نوزده =