پاسخ خودکار به ایمیل در دایرکت ادمین

automatic email

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به محض ارسال ایمیل به فرد یا شرکت و یا سازمانی، ایمیلی با مضمون تشکر از برقراری ارتباط دریافت می‌کنید.

شرکت ها و سازمان هایی که مشتریان و یا کاربران زیادی دارند فرصتی برای پاسخ گویی فوری به ایمیل ها ندارند برای همین پاسخگویی خودکار به ایمیل می سازند.

مراحل ساخت

1: وارد کنترل پنل هاست دایرکت ادمین خود شوید.

2: از بخش Email Management گزینه Autoresponders را انتخاب کنید.

3: روی گزینه Create New Autoresponder کلیک کنید تا پاسخگویی خودکار ایمیل ها در دایرکت ادمین را فعال نمایید، در صفحه ی باز شده باید تمامی فیلد هارا پر کنید.

( توضیحی برای فیلد ها )

Responder Address: در این قسمت باید ایمیلی که قصد دارید از طریق آن پاسخ خودکار ارسال شود را وارد کنید.

Subject Prefix: این بخش به صورت پیش فرض با عبارت Autoreply پر شده است که بهتر است آن را تغییر ندهید.

Content-Type: به صورت پیش فرض این قسمت باید در حالت text/plain قرار بگیرد.

Reply Frequency: به کمک این قسمت می توانید مشخص نمایید که ایمیل ایجاد شده چند وقت یکبار ارسال شود. در واقع با انتخاب هر یک از زمان ها مشخص می کنید که حداقل زمانی که باید طی شود تا این ایمیل مجددا ارسال شود، چقدر باشد.

Responder Message: در این بخش شما باید محتوایی که می خواهید در پاسخ خودکار ارسالی به ایمیل های دایرکت ادمین نمایش داده شود را وارد کنید.

Send a CC to: اگر تیک این قسمت را فعال کرده و آدرس ایمیل خود را در فیلد خالی رو به روی آن وارد نمایید، بعد از ارسال پاسخ خودکار یک نسخه از آن برای شما نیز ارسال می گردد.

5: بعد از پر کردن فیلد ها دکمه create را بزنید.

برای ویرایش تنظیمات پاسخ خودکار:

از بخش Email Management گزینه Autoresponders را انتخاب کنید، جلوی ادرس ایمیل گزینه modify را انتخاب کنید و تنظیمات پاسخ خودکار را ویرایش کنید.

برای حذف پاسخ خودکار:

از بخش Email Management گزینه Autoresponders را انتخاب کنید، ایمیل مورد نظر را انتخاب کنید( تیک زیر بخش select را بزنید) و روی دکمه Delete Selected کلیک کنید.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 3 =