درباره ما

آسمان هاست در سال ١٣٨٥ با آغاز فعالیت در زمینه هاستینگ از استانداردترین شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات در کشور نام گرفت. این واحد با ارائه خدمات مناسب و پشتیبانی فنی ودقیق توانسته است علاوه بر کسب رضایت بیش از 6000 کاربر و نماینده، با اخذ مجوزهای رسمی سامانه فروش آنلاین هاستینگ ،در بین ١٠شرکت برتر ارائه دهنده خدمات میزبانی وب قرار گیرد. ما در آسمان هاست تنها یک هدف را دنبال می‌کنیم و آن مهم این است که بتوانیم با یاری خداوند متعال و بکارگیری دانش فنی منابع انسانی متخصص خود، کسب و کار مشتریان محترم را طوری مدیریت نماییم که همچون آسمان، آبی و پایدار باشند و در نهایت از این که منت نهاده و آسمان هاست را به عنوان میزبان خود انتخاب کرده‌اند نهایت رضایت را در زمینه‌های مشتری مداری، امنیت و کیفیت سرویس‌ها، تنوع و شیوه ارائه خدمات داشته باشند.

footer logo asemanhost
footer logo asemanhost

ارزش های ما در آسمان هاست

مجموعه آسمان هاست یک خانواده بزرگ است؛ خانواده‌ای که در آن روابط افراد بر اساس اعتماد و همکاری متقابل تعریف شده. در بین اعضای این خانواده ارزش‌هایی شکل گرفته تا کار کردن به یک فعالیت لذت‌بخش تبدیل شود.

آمارها نشان می‌دهد که بیشتر از ۹۷ درصد از مشتریان، ما را به دیگران توصیه کرده‌اند و سفیر پیام آسمان هاست شده‌اند. مطمئن هستیم راه را درست رفته‌ایم، چرا که مورداعتماد شما هستیم.

about-us-vector
about-us-vector

داستان آسمان هاست

story 1
story 1
1

پیدایش

در سال 1385 ، آرام پرداز آسمان با نام برند آسمان هاست راه خود را در دنیای دیجیتال شروع کرد

2

تغییر راهبرد

در سال 1392 سرمایه گذاری در زیر ساخت داخل و انتقال امکانات و منابع فنی از خارج به داخل کشور عزیزمان

3

تغییرات شرکت

افزایش سرمایه و توسعه زیر ساخت 

این اقدامات شامل جذب و سرمایه گذاری در زیرساخت های فیزیکی و انسانی آسمان هاست شد.

خدمات ما

آسمان هاست با تجربه 18 ساله در حوزه میزبانی وب با بالاترین عملکرد و بهینه‌ترین حالت میزبان وب سایت‌ها و برنامه‌های شما عزیزان می‌باشد. انواع سرویس‌های هاست از هاست اشتراکی، هاست حرفه‌ای وردپرس ( بهینه‌ترین حالت برای وبسایت‌هایی که از CMS وردپرس استفاده می‌کنند. )، هاست پرترافیک ( مناسب کسب و کارهای بزرگ )، هاست دانلود، هاست بک آپ همچنین سرویس‌های سرور مجازی، انواع سرورهای اختصاصی با کانفیگ‌های مختلف برای کسب و کارهای متوسط تا بزرگ همچنین ثبت انواع پسوند دامنه را می‌توانید در آسمان هاست پیدا کنید. برای مشاهده بیشتر جزئیات سرویس‌ها مارا دنبال کنید.

۸۸

هاست اشتراکی

۹۲

سرور مجازی

۸۱

سرور اختصاصی

۹۰

ثبت دامنه

هاستvpsسرور اختصاصی